Case Fan SAF-S12-E1-GP Ultra Silent Series 120x120x25mm system fan/ superflo bearing/ 13dBA /720rpm /12 CFM

Case Fan SAF-S12-E1-GP Ultra Silent Series 120x120x25mm system fan/ superflo bearing/ 13dBA /720rpm /12 CFM

749,00 ден.   Спореди

Шифра 23328 - Case Fan SAF-S12-E1-GP Ultra Silent Series 120x120x25mm system fan/ superflo bearing/ 13dBA /720rpm /12 CFM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 749,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 23328 - Case Fan SAF-S12-E1-GP Ultra Silent Series 120x120x25mm system fan/ superflo bearing/ 13dBA /720rpm /12 CFM

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка