Case Fan R4-TMBB-08FK-R0 TURBINE MASTER 800RPM FAN

849,00 ден.   Спореди

Case Fan R4-TMBB-08FK-R0 TURBINE MASTER 800RPM FAN


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 849,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Case Fan R4-TMBB-08FK-R0 TURBINE MASTER 800RPM FAN

Тип на вентилатор Case
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка