Case Fan R4-BC8R-18FB-R1 BC 8025 FAN, 1800 RPM (BLUE)

Case Fan R4-BC8R-18FB-R1 BC 8025 FAN, 1800 RPM (BLUE)

417,00 ден.   Спореди

Case Fan R4-BC8R-18FB-R1 BC 8025 FAN, 1800 RPM (BLUE)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 417,00 ден.

пред 2 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 420,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Case Fan R4-BC8R-18FB-R1 BC 8025 FAN, 1800 RPM (BLUE)

Тип на вентилатор Case
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка