Case Fan BLADE MASTER 12025 PWM FAN R4-BMBS-20PK-R0

Case Fan BLADE MASTER 12025 PWM FAN R4-BMBS-20PK-R0

699,00 ден.   Спореди

Шифра 23385 - Case Fan BLADE MASTER 12025 PWM FAN R4-BMBS-20PK-R0


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 23385 - Case Fan BLADE MASTER 12025 PWM FAN R4-BMBS-20PK-R0

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка