Case CM Chassic Elite 371 500W Midi

4.290,00 ден.   Спореди

CM-Chassic Elite 371, w/Elite 500W PassivePFC(#RS500-PCAPJ3-CP), RC-371-KKP500


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.290,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Chassic Elite 371, w/Elite 500W PassivePFC(#RS500-PCAPJ3-CP), RC-371-KKP500

Тип на куќиште Midi
Уреди за напојување 500 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка