Cart. HP DJ 901 Colour J4580/4660/4680

1.255,00 ден.   Спореди

Color(s) of print cartridges
Cyan, magenta, yellow
Page yield (colour)
360 pages*

HP Officejet 4500, 4500W, J4500, J4524, J4535, J4540, J4550, J4580,J4585, J4600, J4624, J4660, J4...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.255,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Color(s) of print cartridges
Cyan, magenta, yellow
Page yield (colour)
360 pages*

HP Officejet 4500, 4500W, J4500, J4524, J4535, J4540, J4550, J4580,J4585, J4600, J4624, J4660, J4680

*Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка