Cart. HP DJ 901 Black J4580/4660/4680

1.035,00 ден.   Спореди

Color(s) of print cartridges
Black
Page yield (black and white)
200 pages*

HP Officejet 4500, 4500W, J4500, J4524, J4535, J4540, J4550, J4580,J4585, J4600, J4624, J4660, J4680
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.035,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Color(s) of print cartridges
Black
Page yield (black and white)
200 pages*

HP Officejet 4500, 4500W, J4500, J4524, J4535, J4540, J4550, J4580,J4585, J4600, J4624, J4660, J4680

*Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка