Cart. HP 953XL Black for 8710/8720/8730

Cart. HP 953XL Black for 8710/8720/8730

2.410,00 ден.   Спореди


Color(s) of printing supplies
Black

Ink drop
10.5 pl

Ink types

Pigment-based

Page yield (black and white)
~2,000 pages
<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.410,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Color(s) of printing supplies
Black

Ink drop
10.5 pl

Ink types

Pigment-based

Page yield (black and white)
~2,000 pages

Page yield footnote
Tested in HP OfficeJet Pro 8700 Printer Series. Approximate average yield based on ISO/IEC 24711 or HP testing methodology and continuous printing. Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details, see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка