Cart. HP 351A Colour inkjet print

Cart. HP 351A Colour inkjet print

  Спореди

Use Everyday color printing
Part number CB337E
Page yield (colour)
170 pages*

HP Deskjet D4260, D4360

HP Officejet J5730, J5780, J5785, J6410, J6415, J6424

HP ...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Use Everyday color printing
Part number CB337E
Page yield (colour)
170 pages*

HP Deskjet D4260, D4360

HP Officejet J5730, J5780, J5785, J6410, J6415, J6424

HP Photosmart C4205, C4270, C4272, C4280, C4340, C4380, C4390, C4424, C4472, C4480, C4485, C4524, C4580, C4585, C4599, C5280, C5288, D5360

*Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка