Cart. HP 344 Colour DJ 5740/5745/6520/6540

  Спореди

Color(s) of print cartridges
Cyan, magenta, yellow
Page yield (colour)
560 pages*

HP Deskjet 460, 460cb, 5740, 5745, 5940, 6520, 6540, 6620, 6840, 6940, 6980, 9800, D4160
Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Color(s) of print cartridges
Cyan, magenta, yellow
Page yield (colour)
560 pages*

HP Deskjet 460, 460cb, 5740, 5745, 5940, 6520, 6540, 6620, 6840, 6940, 6980, 9800, D4160

HP Officejet 100mobile, 6205, 6210, 6215, 6310, 6315, E710a, E710n, H470, H470b, H470wbt, K7100

HP Photosmart 325,335, 375, 385, 422, 428, 475, 2570, 2575, 8050, C4180, C4190, D5160

HP Printer/Scanner/Copier
1600,1610,2350,2355,2355p


*Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка