Cart. HP 301 Colour 1050/2050/3050/1510

995,00 ден.   Спореди

Colour(s) of print cartridges Cyan, magenta, yellow

Page yield (colour) 165 pages*

Compatibility List
Hp Deskjet 1000, 1050, 1050a, 2000, 2050, 2050a, 2050s, 2050se 2054a, 3000, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 995,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Colour(s) of print cartridges Cyan, magenta, yellow

Page yield (colour) 165 pages*

Compatibility List
Hp Deskjet 1000, 1050, 1050a, 2000, 2050, 2050a, 2050s, 2050se 2054a, 3000, 3050, 3050a, 3050se, 3050ve, 3052a, 3054a, 3055a

*Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка