Cart. Canon Pixma 490 Cyan Bottle for G1400/G2400/G3400

Cart. Canon Pixma 490 Cyan Bottle for G1400/G2400/G3400

450,00 ден.   Спореди

Blue cartridge for Canon Pixma G1400 / G2400 / G3400, up to 7,000 pages, 70 ml


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 450,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Blue cartridge for Canon Pixma G1400 / G2400 / G3400, up to 7,000 pages, 70 ml

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка