Card Reader internal ALLin1 3.5" Black Gembird AB

348,00 ден.   Спореди

Card Reader internal ALLin1 3.5" Black Gembird AB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 348,00 ден.

пред 6 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 350,00 ден.

пред 4 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Card Reader internal ALLin1 3.5" Black Gembird AB

Капацитет 0 GB
Тип на мемориска картичка Card Reader

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка