Card Reader ALL in 1 USB 2.0 Omega Aluminium Red

Card Reader ALL in 1 USB 2.0 Omega Aluminium Red

220,00 ден.   Спореди

Compact size card reader in the shape of a pendrive.
Reads and writes on cards: MS PRO/DUO, SD/HC, microSD i M2 (no adapter needed).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 220,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Compact size card reader in the shape of a pendrive.
Reads and writes on cards: MS PRO/DUO, SD/HC, microSD i M2 (no adapter needed).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка