Card Reader ALL in 1 USB 2.0 Gembird

390,00 ден.   Спореди

Card Reader ALL in 1 USB 2.0 Gembird


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Револушн http://www.revolution.com.mk   Детали 390,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Card Reader ALL in 1 USB 2.0 Gembird

Капацитет 0 GB
Тип на мемориска картичка Card Reader
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка