Car Holder Mediacom Mini Suction cup for GoPro Hero 4/3+/3/2/1

Car Holder Mediacom Mini Suction cup for GoPro Hero 4/3+/3/2/1

590,00 ден.   Спореди

Features
suction mount SportCam, and GoPro cameras

Main features
Product description: Mediacom Mini Suction cup
product type: suction cup
intended for GoPro Hero 4, GoPro Her...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
suction mount SportCam, and GoPro cameras

Main features
Product description: Mediacom Mini Suction cup
product type: suction cup
intended for GoPro Hero 4, GoPro Hero 3+, GoPro Hero 3, GoPro Hero 2, GoPro Hero 1, SportCam Xpro 210 HD, SportCam Xpro 220 HD Wi-Fi, cameras with 1/4 connector

Link: http://www.mediacomeurope.it/Prodotti/Scheda.aspx?XRI=2454

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка