Car Cigar Socket splitter 3-Way w/Cable Omega

270,00 ден.   Спореди

Converts single power output to triple power output Quickly connect up to three separate electronic devices at once Power indicator LED Cigar/Cigarette socket x 3 Output: 5A Fits all 12 and 24V vehicl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 270,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Converts single power output to triple power output Quickly connect up to three separate electronic devices at once Power indicator LED Cigar/Cigarette socket x 3 Output: 5A Fits all 12 and 24V vehicles. For use with cell phones, CD players, computers, MP3 players, radar dectectors, televisions, gaming systems and more


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка