Car Cigar Socket splitter 3-Way + USB Port Omega

  Спореди

Converts single power output to triple power output Quickly connect up to three separate electronic devices at once Power indicator LED Cigar/Cigarette socket x 3 Output + USB port: 5A Fits all 12 and...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Converts single power output to triple power output Quickly connect up to three separate electronic devices at once Power indicator LED Cigar/Cigarette socket x 3 Output + USB port: 5A Fits all 12 and 24V vehicles. For use with cell phones, CD players, computers, MP3 players, radar dectectors, televisions, gaming systems and more
USB output: 5V/500mAh

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка