Canon PowerShot SX150 IS Red

Canon PowerShot SX150 IS Red

6.490,00 ден.   Спореди

Canon PowerShot SX150 IS Red, 14.1 Megapixels, 12x optical zoom, HD Video, DIGIC4, 3.0” LCD Display


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon PowerShot SX150 IS Red, 14.1 Megapixels, 12x optical zoom, HD Video, DIGIC4, 3.0” LCD Display

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка