CANON PFI102M

CANON PFI102M

3.452,00 ден.   Спореди

CANON PFI102M, Magenta, (130ml) Magenta ink cartridge for Canon iPF-500, iPF-510, iPF-600, iPF-610, iPF-650, iPF-655, iPF-700, iPF-710, iPF-720, iPF-750, iPF-755 wide format printers.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.452,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CANON PFI102M, Magenta, (130ml) Magenta ink cartridge for Canon iPF-500, iPF-510, iPF-600, iPF-610, iPF-650, iPF-655, iPF-700, iPF-710, iPF-720, iPF-750, iPF-755 wide format printers.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка