Canon IXUS 220HS Black

Canon IXUS 220HS Black

14.990,00 ден.   Спореди

Canon IXUS 220HS Black, 12.1 Megapixels, DIGIC 4, 5x optical zoom, HDMI, Smart Auto, 2.7” LCD display


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.990,00 ден.

пред 4 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon IXUS 220HS Black, 12.1 Megapixels, DIGIC 4, 5x optical zoom, HDMI, Smart Auto, 2.7” LCD display

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка