Canon EOS450D/kit 18-55 IS

Canon EOS450D/kit 18-55 IS

44.598,00 ден.   Спореди

Шифра 11257 - Canon EOS450D/kit 18-55 IS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 44.598,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 11257 - Canon EOS450D/kit 18-55 IS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка