Canon EOS 1100D/kit 18-55 ISII

Canon EOS 1100D/kit 18-55 ISII

19.999,00 ден.   Спореди

Canon EOS 1100D 18-55 ISII , 12 Megapixels image stabilizator, On-screen Feature Guide, Creative Auto and Basic+, HD video capture, ISO 100-6400


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon EOS 1100D 18-55 ISII , 12 Megapixels image stabilizator, On-screen Feature Guide, Creative Auto and Basic+, HD video capture, ISO 100-6400

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка