Canon EOS 1100D/kit 18-55 ISII + Gratis Bag and 8GB card

Canon EOS 1100D/kit 18-55 ISII + Gratis Bag and 8GB card

19.999,00 ден.   Спореди

Canon EOS 1100D/kit 18-55 ISII + Gratis Bag and 8GB card, 12 Megapixels image stabilizator, On-screen Feature Guide, Creative Auto and Basic+, HD video capture, ISO 100-6400


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon EOS 1100D/kit 18-55 ISII + Gratis Bag and 8GB card, 12 Megapixels image stabilizator, On-screen Feature Guide, Creative Auto and Basic+, HD video capture, ISO 100-6400

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка