Canon BCI-24 Color (ink cartridge for PIXMA iP1000/iP1500/iP2000)

Canon BCI-24 Color (ink cartridge for PIXMA iP1000/iP1500/iP2000)

1.150,00 ден.   Спореди

Canon BCI-24 Color (ink cartridge for PIXMA iP1000/iP1500/iP2000)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.150,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon BCI-24 Color (ink cartridge for PIXMA iP1000/iP1500/iP2000)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка