Canon A810 Black

Canon A810 Black

3.590,00 ден.   Спореди

Canon A810 Black, 10 Megapixels, 5x optical zoom,DIGIC 4 Image Processor, 2.5” display, VGA video recording, AA batteries


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.590,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon A810 Black, 10 Megapixels, 5x optical zoom,DIGIC 4 Image Processor, 2.5” display, VGA video recording, AA batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи