Canon A495

Canon A495

4.490,00 ден.   Спореди

Canon A495, Red, 4GB SD card, Battery Charger, Bag, 10.1 Megapixels, Didital Zoom x 4, Frame mouvie mode,digit 3 Procesor, optical zoom3.3,Display 2.7 ", Face detection


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon A495, Red, 4GB SD card, Battery Charger, Bag, 10.1 Megapixels, Didital Zoom x 4, Frame mouvie mode,digit 3 Procesor, optical zoom3.3,Display 2.7 ", Face detection

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка