Canon A2200 Red

4.490,00 ден.   Спореди

Canon A2200 Red, 14.1 Mpixels, 28mm wide, 4x optical zoom, HD movie recording, ISO 1600, 2.7" LCD Display,SDHC slot, Lithium-ion battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon A2200 Red, 14.1 Mpixels, 28mm wide, 4x optical zoom, HD movie recording, ISO 1600, 2.7" LCD Display,SDHC slot, Lithium-ion battery

Оптички зум 4x X
Резолуција 14.1 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка