Canon 3100 blue

Canon 3100 blue

5.932,00 ден.   Спореди

Canon 3100 blue, 12.1 Megapixel, Optical Zoom 4x, 2.7-inch TFT color LCD,


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.932,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon 3100 blue, 12.1 Megapixel, Optical Zoom 4x, 2.7-inch TFT color LCD,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи