Camera Logitech HD C615 Autofocus Full HD Tripod-Ready

4.990,00 ден.   Спореди

Camera Logitech HD C615 Autofocus Full HD Tripod-Ready


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.990,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Camera Logitech HD C615 Autofocus Full HD Tripod-Ready

Резолуција 8 MP

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка