Camera In-car Dash Cam M-MCAR2 Full HD Night Vision w/Microphone

Camera In-car Dash Cam M-MCAR2 Full HD Night Vision w/Microphone

  Спореди

M-MCAR2 Car video recording system
- 1.5'' TFT LCD Display, 5MP 160° A+ grade high resolution ultra wide-angle lens,
- 1080FHD 1920x1080@25fps/ 1080P 1440x1080@30fps/ 720P1280x720@60fps Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


M-MCAR2 Car video recording system
- 1.5'' TFT LCD Display, 5MP 160° A+ grade high resolution ultra wide-angle lens,
- 1080FHD 1920x1080@25fps/ 1080P 1440x1080@30fps/ 720P1280x720@60fps
VGA 640x480@30fps
- Night Vision 12 pcs led fill light Motion detect, G-Sensor, Cycle Recording,
Audio Record, Auto Power, ON/OFF

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка