Camera In-car Dash Cam Dual M-MCAR3 HD Night Vision w/Microphone and GPS

Camera In-car Dash Cam Dual M-MCAR3 HD Night Vision w/Microphone and GPS

5.490,00 ден.   Спореди

Dual CAMERA
M-MCAR3 Car video recording system
- FRONT and BACK Camera
- 3.2'' TFT LCD Display, Camera 5.0MP , 140° front &120° back high resolution
wide-angle lens,
- HD7...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.490,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dual CAMERA
M-MCAR3 Car video recording system
- FRONT and BACK Camera
- 3.2'' TFT LCD Display, Camera 5.0MP , 140° front &120° back high resolution
wide-angle lens,
- HD720P 1280x720@30fps Rear:VGA 640x480@30fps
- Support night vision while car lighter on
-, Motion detect, G-Sensor, Cycle Recording, Audio Record, Auto,
Power ON/OFF, AV OUT


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка