Calculator Platinet PM868 Battery/Solar Power 14 digits

Calculator Platinet PM868 Battery/Solar Power 14 digits

  Спореди

PLATINET CALCULATOR PM868 14D

- 14 digits display
- battery power
- solar power
- double and triple ZERO bottomi - easy and quick for operations on long numebrs
- function of...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PLATINET CALCULATOR PM868 14D

- 14 digits display
- battery power
- solar power
- double and triple ZERO bottomi - easy and quick for operations on long numebrs
- function of reduction the last digit
- tilt desplay
- plastics keys
- size: 156 x 156 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка