Calculator Platinet PM008 Battery/Solar Power 12 digits

Calculator Platinet PM008 Battery/Solar Power 12 digits

250,00 ден.   Спореди

PLATINET CALCULATOR PM008 12D WALLET


- 12-digits
- cell battery power
- hyper solar power
- rubber keys
- wallet style case
- tax calculation
- size: 119 x 70 mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 250,00 ден.

пред 12 месеци




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PLATINET CALCULATOR PM008 12D WALLET


- 12-digits
- cell battery power
- hyper solar power
- rubber keys
- wallet style case
- tax calculation
- size: 119 x 70 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка