Calculator Canon LS-8TCG

Calculator Canon LS-8TCG

250,00 ден.   Спореди

8-digit Green calculator
Large LCD display
Tax and currency conversion functions
Calculation command sign
Upper and lower case made from recycled material
Product Dimensions


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 250,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


8-digit Green calculator
Large LCD display
Tax and currency conversion functions
Calculation command sign
Upper and lower case made from recycled material
Product Dimensions

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка