Calculator Canon LS-39E

Calculator Canon LS-39E

290,00 ден.   Спореди

EURO conversion calculation function
Large display character size
360 degree rotating protective hard cover
Large customer logo printing space on the hard cover for premium business
Si...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EURO conversion calculation function
Large display character size
360 degree rotating protective hard cover
Large customer logo printing space on the hard cover for premium business
Sign change key
% change key

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка