Cable VGA Spliter Gembird 0.2m

356,00 ден.   Спореди

Features
VGA splitter cable with 2 x HD15F connector and 1 x HD15M connector

Specifications
Connectors: 2 x HD15F, 1 x HD15M
Length: 0.2 m
Color: black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 356,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 360,00 ден.

пред 2 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
VGA splitter cable with 2 x HD15F connector and 1 x HD15M connector

Specifications
Connectors: 2 x HD15F, 1 x HD15M
Length: 0.2 m
Color: black


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка