Cable VGA 3m Dual Shielded 2*Ferrite Core Cablexpert Black

384,00 ден.   Спореди

Features
-VGA monitor HD15M/HD15M 10ft cable
-Premium quality dual-shielded (braiding & foil) with ferrite core
-Moulded, long screws, bulk packing
-Black color


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 384,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред 4 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-VGA monitor HD15M/HD15M 10ft cable
-Premium quality dual-shielded (braiding & foil) with ferrite core
-Moulded, long screws, bulk packing
-Black color


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка