Cable USB 3.0 AM to AF 3m Extension

369,00 ден.   Спореди

CCP-USB3-AMAF-10 USB 3.0 extension A-plug A-socket cable 10ft
-NEW SUPER-SPEED USB 3.0 INTERFACE CABLE UP TO 600 MBPS DATA TRANSFER RATE

Features


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 369,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 370,00 ден.

пред 5 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CCP-USB3-AMAF-10 USB 3.0 extension A-plug A-socket cable 10ft
-NEW SUPER-SPEED USB 3.0 INTERFACE CABLE UP TO 600 MBPS DATA TRANSFER RATE

Features


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка