Cable USB 3.0 A-plug to Micro B-plug 0.5m

188,00 ден.   Спореди

Features
-USB 3.0 AM to Micro BM cable
-SuperSpeed: data transfer rate up to 600 MBps
-Backwards compatible with USB 2.0 devices

Specifications
-Moulded connectors
-Cable ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 188,00 ден.

пред 2 недели

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 190,00 ден.

пред една недела
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-USB 3.0 AM to Micro BM cable
-SuperSpeed: data transfer rate up to 600 MBps
-Backwards compatible with USB 2.0 devices

Specifications
-Moulded connectors
-Cable diameter: 6.5 mm
-Cable length: 0.5m
-Net weight: 0.1 kg


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка