Cable USB 2.0 Dual A-plug to Mini 5PM 0.9m Premium

100,00 ден.   Спореди

Features
-Dual USB 2.0 AM to MINI 5PM cable
-Second USB AM connector provides extra power for connected peripherals
-30u" gold-plated contacts for reliable high-speed data transfer
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 100,00 ден.

пред 2 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 100,00 ден.

пред 8 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Dual USB 2.0 AM to MINI 5PM cable
-Second USB AM connector provides extra power for connected peripherals
-30u" gold-plated contacts for reliable high-speed data transfer

Specifications
-Length: 0.9 m (3 ft)
-Moulded connectors
-Black color


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка