Cable USB 2.0 A to B 4.5m Black Professional

139,00 ден.   Спореди

USB 2.0 A-plug B-plug 15ft cable

RELIABLE CONNECTION
Gold plated contacts
Make your USB cables longer
30u" gold-plated contacts suitable for USB 2.0 high-speed data transfer
<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 139,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 140,00 ден.

пред 5 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB 2.0 A-plug B-plug 15ft cable

RELIABLE CONNECTION
Gold plated contacts
Make your USB cables longer
30u" gold-plated contacts suitable for USB 2.0 high-speed data transfer

Specifications:
Moulded
Bulk packing
Black color
Professional series
Lenght: 4.5 m (15 ft)


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка