Cable USB 2.0 A to B 3m Premium quality

  Спореди

Premium quality USB 2.0 AM to BM cable
30u" gold-plated contacts for reliable high-speed data transfer
Molded connectors with integrated strain relief
Ferrite core filter

Specific...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Premium quality USB 2.0 AM to BM cable
30u" gold-plated contacts for reliable high-speed data transfer
Molded connectors with integrated strain relief
Ferrite core filter

Specifications:
USB 2.0 and USB 1.1 compatible
Moulded connectors
Professional series with the ferrite core
Black color
Length: 3 m (10 ft)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка