Cable USB 2.0 A to B 3m Premium quality CCFUSB2AMBM10

150,00 ден.   Спореди

Premium quality USB 2.0 AM to BM cable
30u" gold-plated contacts for reliable high-speed data transfer
Molded connectors with integrated strain relief
Ferrite core filter

Specific...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 150,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 158,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Premium quality USB 2.0 AM to BM cable
30u" gold-plated contacts for reliable high-speed data transfer
Molded connectors with integrated strain relief
Ferrite core filter

Specifications:
USB 2.0 and USB 1.1 compatible
Moulded connectors
Professional series with the ferrite core
Black color
Length: 3 m (10 ft)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка