Cable USB 2.0 A to B 1.8m Grey Professional

90,00 ден.   Спореди

Features
-USB cable A plug/B plug 6ft cable
-30u" gold-plated contacts suitable for USB 2.0 high-speed data transfer

Specifications
-Moulded
-Bulk packing
-Grey color
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 93,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-USB cable A plug/B plug 6ft cable
-30u" gold-plated contacts suitable for USB 2.0 high-speed data transfer

Specifications
-Moulded
-Bulk packing
-Grey color
-Professional series
-Lenght: 1.8 m (6 ft)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка