Cable USB 2.0 A to B 1.8m Black Professional

90,00 ден.   Спореди

Features
-USB cable A plug/B plug 6ft cable
-30u" gold-plated contacts suitable for USB 2.0 high-speed data transfer

Specifications
-Moulded
-Bulk packing
-Black color
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 5 денови

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 90,00 ден.

пред 7 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-USB cable A plug/B plug 6ft cable
-30u" gold-plated contacts suitable for USB 2.0 high-speed data transfer

Specifications
-Moulded
-Bulk packing
-Black color
-Professional series
-Lenght: 1.8 m (6 ft)


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка