Cable USB 2.0 A-plug to Micro B-plug Fabric Braided 1m Black/White Omega

158,00 ден.   Спореди

High quality USB 2.0 cable for connection devices with microUSB connector. It allows charging and data transfer in devices:
Durable, flexible, fabric braided external insulation to prevent damage...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 158,00 ден.

пред 9 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 160,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


High quality USB 2.0 cable for connection devices with microUSB connector. It allows charging and data transfer in devices:
Durable, flexible, fabric braided external insulation to prevent damage to the mechanical cable.


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка