Cable USB 2.0 A-plug to Micro B-plug 1.2m

Cable USB 2.0 A-plug to Micro B-plug 1.2m

70,00 ден.   Спореди

USB 2.0 AM - microUSB connection cable for mobile.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 70,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB 2.0 AM - microUSB connection cable for mobile.


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка