Cable USB 2.0 A-plug to Micro B-plug 0.5m

89,00 ден.   Спореди

Features:
Male A plug to male Micro-B plug USB 2.0 cable
Gold-plated contacts for reliable high-speed data transfer
Moulded connectors

Specifications:
Moulded connectors: USB ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 89,00 ден.

пред 4 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 4 месеци

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 100,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Male A plug to male Micro-B plug USB 2.0 cable
Gold-plated contacts for reliable high-speed data transfer
Moulded connectors

Specifications:
Moulded connectors: USB AM, Micro USB 5 pin male
Dimensions: diameter: 4.5 mm, length 0.5 m
Black color


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка