Cable Stereo Plug 3,5mm to Stereo Socket 3,5mm Gold Plated 5m

Cable Stereo Plug 3,5mm to Stereo Socket 3,5mm Gold Plated 5m

90,00 ден.   Спореди

3.5mm stereo plug to 3.5mm stereo socket audio extension cable

Specifications
-5 meter length
-Gold-plated connectors
-Bulk packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3.5mm stereo plug to 3.5mm stereo socket audio extension cable

Specifications
-5 meter length
-Gold-plated connectors
-Bulk packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка